Domů > Sbírka Bílá pastelka

Sbírka Bílá pastelka

Kategorie:

Popis: Podpořte služby pro zrakově postižené přímo ve svém městě a přispějte do sbírky Bílá pastelka.

Rádi sdílíme prosbu z naší partnerské organizace SONS - Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR,z.s. oblastní odbočka Vsetín, se kterou vsetínská knihovna dlouhodobě spolupracuje v rámci své Zvukové knihovny.

 

SONS - sbírka Bílá pastelka:
V letošním roce pořádáme již 21. ročník veřejné sbírky Bílá pastelka, jejíž hlavní sbírkové dny proběhnou 12. – 14. října 2020.

Výtěžek z této sbírky slouží na podporu speciálních služeb pro zrakově postižené, které svým příspěvkem podpoříte přímo v našem městě. Veškeré informace o sbírce naleznete na www.bilapastelka.cz nebo na facebook.com/bilapastelka.

Vzhledem k epidemiologické situaci letos nemáme dobrovolníky z řad studentů, kteří za běžných okolností vybírají v ulicích, obchodních domech apod. hotovostní příspěvky do sbírkových kasiček.

Rádi bychom Vás proto požádali, o příspěvek na sbírku Bíla pastelka bezhotovostní formou: A to buď přímým zasláním částky na sbírkový účet č. 8888332222/0800 s variabilním symbolem 2241 nebo pomocí QR kódu, který najdete v přiloženém plakátu nebo níže. 

Mnohokrát děkujeme za vstřícnost a za příspěvek.
 


Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena