Posnídali jsme férově
Vsetínské Dolní náměstí se v sobotu 9. května proměnilo ve společné piknikové místo na podporu pěstitelů ve světě. Tradiční Férová snídaně přilákala přibližně 195 návštěvníků, kteří si přišli vychutnat férovou kávu, čaj, čokoládu, domácí dobroty, milou atmosféru i program pro děti.
A knihovna se svými dobrotami byla u toho 🙂
Vyzdobili jsme truhlík, hráli deskovky a nabídly výprodej vyřazených knih z knihovny. Bylo to s vámi bezva.
Více v tiskové zprávě města Vsetín – tisková zpráva Města Vsetín s fotogalerií
Reportáž RT Valašsko
Foto: Jan Rohlík
















