Domů > Lektoři Dětský knihovník a uživatele 4.0

Lektoři Dětský knihovník a uživatele 4.0

PaedDr. Karel Kostka, MBA, Ph.D.

Karel Kostka (píšící pod pseudonymem Karel Cubeca) je spisovatel, filozof, malíř a pedagog. Mezi jeho největší koníčky patří práce se studenty. Je ředitelem střední školy Kostka, proděkanem Fakulty společenských studií Vysoké školy Humanitas, ředitelem základní umělecké školy a jednatelem mateřské školy. Přednáší na univerzitách v Paříži a v Barceloně. Za své manažerské i pedagogické výkony a přínos pro výchovu a vzdělávání mladé generace získal řadu prestižních ocenění. Náleží do malé skupiny lidí ve světě, jimž byla při oficiálních testech naměřena hodnota IQ vyšší než 200. Vedle psaní se věnuje malování - svá výtvarná díla vystavuje po celém světě.

 

 

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc.

Petr Staněk je slovenský ekonom a prognostik, pracující v Ekonomickém ústavu Slovenské akademie věd. V minulosti působil jako poradce slovenské vlády a v současnosti je členem Institutu Equilibrium a přednáší na CIIRC ČVUT.

 

 

 

 

MUDr. Martin Jan Stránský

Martin Jan Stránský je lékař, vydavatel časopisů Přítomnost a The New Presence, publicista, poradce. Narozen v USA, dnes žije v ČR, přednáší na lékařských fakultách UK a Yale. Zakladatel mezinárodních programů pro studenty lékařských fakult. Zakladatel a ředitel Kanceláře Ombudsmana pro zdraví, člen PEN Klubu, držitel ocenění Pro bono & CSR 2017 a další.

 

 

 

 

 

Tomáš Mejzlík

Tomáš Mejzlík stál u zrodu jedné z největších otevřených dílen u nás – FabLab Brno a nyní má na starosti její rozvoj. Inicioval a dohlíží na mobilní kamion plný digitálních výrobních technologií kočující JMK - FabLab Experience a nejnověji vedoucím projektu FAB2024.cz.

 

 

 

 

 

 

 

Prof. PhDr. Radek Ptáček Ph.D.

Profesor lékařské psychologie, klinický psycholog, psychoterapeut.
Autor nebo spoluautor více než 100 původních vědeckých prací, které ve světě dosáhly téměř 1000 citací. Působí v redakčních radách několika zahraničních odborných časopisů, je zván jako recenzent pro významné vědecké domácí i zahraniční časopisy a grantové agentury. Za svou práci získal několik prestižních ocenění. Působí na 1. lékařské fakultě a University of New York in Prague. Věnuje se též vzdělávání lékařů, soudců a sociálních pracovníků. V roce 2018 se stal prezidentem největšího světového kongresu o ochraně dětí.

 

 

 

PharmDr. Margit Slimáková

Margit Slimáková, dietoložka, bloggerka a propagátorka zdravotní prevence. Autorka bestselleru „Velmi osobní kniha o zdraví“ a výživového doporučení Zdravý talíř. Zakladatelka 1. českého think tanku Globopol věnujícího se tématům zdravotní prevence a výživy. Vystudovala farmacii, dietologii v USA a četné certifikované kurzy. Pravidelně publikuje a přednáší, propaguje zdravou výživu pro školy a nemocnice. Ve své praxi využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny.


Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena
Prozkoumat knihovnu