Květen 2018
DOLNÍ NÁMĚSTÍ
3.5. Roald Dahl, 4. třída ZŠ Sychrov, 8:30
10.5. Kamil neumí lítat, 1.C ZŠ Tárvníky, 8:30 hod
11.5. IVU Za pohádkou do knihovny, 1. C ZŠ Sychrov, 8:30
14.5. Příběhy ožívají, 4. C ZŠ Trávníky, 4.C, 8:30
15.5. Čtení na prázdniny, 1. B ZŠ Sychrov, 8:30
17.5. IVU Valašsko, 5. C ZŠ Trávníky, 8:30
21.5. IVU Etiketa, 4. B ZŠ Sychrov, 8:30
22.5. Pan Smraďoch, 3. B ZŠ Trávníky, 8:30
22.5. Pan Smraďoch, 3. A ZŠ Sychrov, 8:30
LUH
2. 5. Pohádkový hmyz, MŠ Sychrov, 9:20
4. 5. IVU – Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3.B Luh, 8:10
11. 5. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.B Luh, 8:10
11. 5. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.A Luh, 10:00
15. 5. Letem knižním světem, ŠD Ohrada, 13:30
16. 5. IVU – Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3.B Ohrada, 8:30
17. 5. Za pohádkou kolem světa, 1.C Luh, 10:30
18. 5. Simpsonovi v komiksech, 6.C Luh, 10:00
18. 5. Simpsonovi v komiksech, 7.D Luh, 11:00
18. 5. Knižní novinky, ŠD Ohrada, 13:30
24. 5. Dlouhá cesta – Petr Horáček, MŠ Luh – Rybičky, 9:00
25. 5. Dlouhá cesta – Petr Horáček, MŠ Luh – Motýlci, 9:00
25. 5. Bestiář Harryho Pottera, ŠK Ohrada, 13:30
29. 5. Dlouhá cesta – Petr Horáček, MŠ Luh – Včeličky, 9:00
30. 5. Interaktivní knihy, 2.C Luh, 8:10
31. 5. Za pohádkou kolem světa – 2 hodina, 1.C Luh, 10:30
ROKYTNICE
2.5. Doprava, MŠ Rokytnice Sluníčka, 9:00
4.5. Poprvé v knihovně, 1.třída ZŠ Integra, 8:00
7.5. Kamil neumí létat, MŠ Rokytnice Motýlci, 9:00
9.5. Doprava, MŠ Benátky Vločky, 9:00
11.5. Nebuď, čuně!, 3.třída ZŠ Integra, 8:00
14.5. Josef Lada, 2.S. ZŠ Integra, 8:00
15.5. Doprava, MŠ Benátky Květinky, 9:00
16.5 Kamarádka, knihovna, 2.třída ZŠ Integra, 8:00
16.5. Knihovnická lekce, 4.třída ZŠ Integra, 9:00
18.5 . Doprava, MŠ Benátky Lístečky, 9:00
21.5. Ve školce je prasátko, MŠ Rokytnice Motýlci, 9:00
23.5. Kamarádka knihovna, 2.C. ZŠ Rokytnice, 10:00
25.5. Pejsek a kočička, MŠ Rokytnice Květinky, 9:00
29.5. Exupéry, 5.třída ZŠ Integra, 8:00
30.5. Pejsek a kočička, MŠ Rokytnice Kuřátka, 9:00
01.05.2018 – 31.05.2018