Domů > Ve Vsetíně jsme oslavili Den seniorů

Ve Vsetíně jsme oslavili Den seniorů

Kategorie:

Popis: Hostem letošního 16. ročníku byl zpěvák lidových písní Jožka Šmukař

I tento rok mohli vsetínští senioři oslavit spolu s Masarykovou veřejnou knihovnou Vsetín a Charitou Vsetín již tradiční Den seniorů, který se uskutečnil ve čtvrtek 31. října ve velkém sále Domu kultury Vsetín. Hostem letošního 16. ročníku byl zpěvák lidových písní Jožka Šmukař se svou cimbálovou muzikou. Ten díky svému vyprávění a zpěvu vytvořil skvělou atmosféru, kterou si vychutnalo na 400 účastníků převážně seniorského věku. Mezi účastníky ale nechyběli také například klienti Domova Jitka.  Jožka Šmukař prozradil něco ze svého profesního i soukromého života, svými slovy motivoval přítomné k aktivitě, aby udržovali společenský kontakt a dále se seberozvíjeli a vzdělávali. Svými písněmi rozezpíval celý sál.

V úvodu programu pozdravil přítomné starosta města Vsetín pan Jiří Růžička, který nad událostí převzal záštitu.

Na akci byly prezentovány kulturní, vzdělávací, sociální a zdravotní služby pro seniory, účastníci se zde mohli setkat se zástupci neziskových organizací, které tyto služby poskytují a poznat jejich nabídku.

 

Akce se uskutečnila za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a města Vsetín a pod záštitou starosty města Vsetín Jiřího Růžičky.

 

Tisková zpráva a fotografie také na stránkách Města Vsetín.


Doplňující fotografie

Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena