Domů > V knihovně byli oceněni nejlepší lovci perel

V knihovně byli oceněni nejlepší lovci perel

Kategorie:

Popis: Ve čtvrtek 6. prosince proběhlo ve vsetínské knihovně slavnostní vyhodnocení soutěže Lovci perel.

Jedná se o  čtenářskou soutěž, v níž vybrané dětské knížky v dětských knihovnách se stávají „perlorodkami“ a pokud je čtenář či čtenářka přečte a správně odpoví na zadané otázky, získává perlu. Čtení se tak stává zábavnější a dobrodružnější. Soutěž se ve vsetínské knihovně zopakovala již čtvrtým rokem. Zapojilo se do ní 133 "lovců perel" a společně se jim podařilo nasbírat 1 195 perliček. Ti, kteří nasbírali 20 a více perel byli oceněni jako nejlepší.

Zde jsou jejich jména:

Havlová Aneta 57 perel, Havlová Eliška 48 perel, Mundierová Karin 45 perel, Fialová Jitka 44 perel, Oravec Lukáš 42 perel, Fiľo Metod 40 perel, Kegler Jan 39 perel, Fiala Jiří 35 perel, Pilko Adéla 32 perel, Fialová Karolína 32 perel, Fiľová Žofie 32 perel, Smilková Anna 30 perel, Ondrášková Karolína 30 perel, Jandová Agáta 28 perel, Surá Jana 26 perel, Mrázková Petra 26 perel, Zrníková Nikola 23 perel, Fiala Daniel 20 perel, Filipová Sára 20 perel, Chrobáková Anna 20 perel.

Všichni si společné odpoledne užili. Kromě obdržených věcných cen si děti zahrály „AZ kvíz“ s tématy dětských pohádek a knižních příběhů proti svým rodičům. A kdo vyhrál? Přece děti! J  Všem dětem i jejich rodičům gratulujeme a děkujeme.

Zároveň velké poděkování patří partnerům, kteří přispěli cenami pro vyhodnocené: Město Vsetín, Kino Vatra, Vsetínská sportovní s. r. o., Džungle Vsetín, Policie ČR, Vertikon Zlín. Pro tento rok soutěž skončila, ale 15. ledna 2019 vypukne její další ročník. 


Doplňující fotografie

Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena