Domů > Uzavření knihovny a turistického informačního centra - ZŮSTÁVÁME S VÁMI ONLINE

Uzavření knihovny a turistického informačního centra - ZŮSTÁVÁME S VÁMI ONLINE

Kategorie:

Popis: Na základě vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky je Masarykova veřejná knihovna Vsetín včetně Turistického informačního centra Vsetín od 13.3.2020 uzavřena do odvolání, minimálně na dobu 30 dní.

LETÁK S AKTUÁLNÍM ODKAZY

TIPY A ODKAZY NA E-KNIHY, STUDIJNÍ ZDROJE, VZDĚLÁVACÍ WEBY

Od 13.3.2020 automaticky pozastavujeme generování upomínek, čtenáři se nemusí obávat vybírání zpozdného z naší strany v období od uzavření. Vaše dříve vzniklé finanční závazky vůči knihovně (neuhrazené dřívější upomínky, registrační poplatek, rezervace, objednávka apod.) však platí i nadále. Finanční závazek Vám pak znemožňuje operace ve čtenářském kontě. Jeho uhrazení můžete provést on-line, prostřednictvím platební brány. Stačí se pouze přihlásit do svého čtenářského konta, kde najdete záložku "Můj účet", po jehož rozkliknutí se Vám zobrazí "Stav konta". Poté zaplatíte platební kartou nebo bezhotovostním převodem z Vašeho účtu.
Knihy a jiné dokumenty (CD, časopisy, stolní hry atd.) se po dobu uzavření nedají fyzicky vracet až do opětovného otevření knihovny. U již vypůjčených titulů Vám automaticky prodlužujeme výpůjční lhůtu. Rezervace a objednávky knih budou dále vyřizovány až po otevření. Nové rezervace a objednávky po dobu uzavření nepřijímáme. Již evidované rezervace a objednávky si můžete vyzvednout po otevření, necháme je v půjčovně pro Vás.

Využívejte on-line služeb knihovny i půjčování e-knih online. Díky této službě máte přístup k nejnovějším titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce tedy jsou i aktuálně nejžádanější knihy českých i světových autorů a přístupy k e-knihám volně stažitelných z jiných zdrojů (knihovna.cz, Databáze knih, Digitální knihovna, Městská knihovna v Praze atd.)

Knihovna zrušila, případně přeložila, také všechny naplánované kulturní a vzdělávací akce. O nových termínech vás budeme včas informovat.

Pro vyřízení vrácení zakoupeného vstupného v Turistickém informačním centru Vsetín sledujte webové stránky pořadatelů jednotlivých akcí nebo kontaktujte provozovatele vstupenkových portálů (Ticket Portal, Ticket Art, Ticketstream, Ticketmaster).

Pečujeme o vaše knihy, revidujeme, uklízíme, čistíme. Zvládáme potřebnou administrativu a myslíme na vás! Stýská se nám...
Společně to zvládneme!

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro Vás. Veškeré informace poskytneme na telefonu 575 755 141 (od 8:00 do 15:00 hodin), 721 220 538, 734 417 893 nebo na kontaktních mailech půjčoven:
centralnipujcovna@mvk.cz, kklub@mvk.cz, studovna@mvk.cz, detske@mvk.cz, luh@mvk.cz, rokytnice@mvk.cz, ic.vsetin@mvk.cz nebo centrální mail: mvk@mvk.cz
Sledujte náš web www.mvk.cz a sociální sítě, kde informace pravidelně aktualizujeme.
Sledujte také weby:
Město Vsetín
Zlínský kraj

Přejeme pevné zdraví a hodně sil, ať to společně zvládneme!

Tým knihovny


Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena