Domů > Je za námi jubilejní 15. ročník Dne seniorů

Je za námi jubilejní 15. ročník Dne seniorů

Kategorie:

Popis: I tento rok mohli vsetínští senioři oslavit spolu s Masarykovou veřejnou knihovnou Vsetín a Charitou Vsetín již tradiční Den seniorů, který se uskutečnil ve středu 10. října ve velkém sále Domu kultury Vsetín.

Hostem letošního jubilejního 15. ročníku byla divadelní a filmová herečka, členka Národního divadla Jana Boušková, která prozradila něco ze svého profesního i soukromého života, přidala zážitky s manželem Václavem Vydrou i několik oblíbených receptů. V závěru Jana Boušková zodpovídala dotazy a povídala si s přítomnými.

Hudební doprovod zajistila cimbálová muzika Jasénka. Společně s Jasénkou si vybrané písně nahlas zazpívali všichni společně. V úvodu zazněly zdravice místostarostky města Vsetín Simony Hlaváčové a radní Zlínského kraje Michaely Blahové.

Na akci byly prezentovány kulturní, vzdělávací, sociální a zdravotní služby pro seniory, účastníci se zde mohli setkat se zástupci neziskových organizací, které tyto služby poskytují a poznat jejich nabídku. Studenti Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Vsetín změřili zájemcům krevní tlak.

„Den seniorů je poděkováním za všechno dobré, co lidé, pro sebe i pro druhé, udělali. Jsme rádi, že přišlo takové množství návštěvníků“, uvedla ředitelka Charity Vsetín (jedné z pořadatelských organizací) Věra Dulavová.

Akce se uskutečnila za finanční podpory Ministerstva kultury ČR a města Vsetín a pod záštitou starosty města Vsetín Jiřího Růžičky.

 

Reportáž a fotogalerie z webu města Vsetín


Doplňující fotografie

Video

Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena
Prozkoumat knihovnu