Domů > České léto – neomezená data na 24 hodin v Íčku i v knihovně s T-Mobile

České léto – neomezená data na 24 hodin v Íčku i v knihovně s T-Mobile

Kategorie:

Popis: T-Mobile přichází s akcí na podporu domácí turistiky. Jako motivaci k výletům vám nabízí neomezená data na 24 hodin.

T-Mobile přichází s akcí na podporu domácí turistiky. Jako motivaci k výletům vám nabízí neomezená data na 24 hodin.

Ta si můžete aktivovat na mnoha místech po celé České republice a patří k nim také Turistické informační centrum Vsetín a Masarykova veřejná knihovna Vsetín. Najdete zde na vstupních dveřích a u pultů plakát s QR kódem ve tvaru mapy České republiky a značkou T-Mobile, a také návod „Jak na to“.  QR kód stačí naskenovat do svého mobilu pro předvyplnění SMS nebo přímo poslat bezplatnou SMS ve znění CESKELETO 90106 na číslo 4603. Na základě odeslané SMS ověří T-Mobile vaši lokaci (souhlas dáváte jen jednou a pouze pro tuto kampaň) a následně vám doručí osobní kód, pomocí kterého si v aplikaci Můj T-Mobile aktivujete neomezená data na 24 hodin zdarma (na zadání kódu do apky máte celých 48 hodin).

Takto můžete využít vždy 1x za den v jedné lokalitě a zároveň max. 3x v oblasti jedné obce či města během celé letní kampaně. Za město či obec je posuzována oblast odpovídající poštovnímu směrovacímu číslu (PSČ).
Platí 24 hodin od okamžiku aktivace. Surfování si můžete užívat rychlostí 3 Mbit/s, což vám v pohodě stačí na všechny běžné aktivity ve vašem mobilu.
Akce trvá do 31. srpna 2020.

Více informací najdete na webových stránkách: t-mobile/pomagentove

 


Copyright © 2008-17 Masarykova veřejná knihovna Vsetín
Všechna práva vyhrazena