Služby

Rezervace knihy přes internet

Rezervace


 

Pokud zjistíte, že kniha, kterou hledáte je vypůjčená, můžete si ji rezervovat v on-line katalogu po přihlášení do svého čtenářského konta na webu. Rezervujeme jak naučnou literatutu, tak beletrii.

 

Přihlášení do čtenářského konta: na úvodní stránce zadejte ve čtenářském kontu příjmení a číslo čtenářského průkazu. Další možností je přihlášení pod vlastním heslem, které si vytvoříte registrací.

 

ck

 

 

 

 

 

 

Požadovanou knihu najdete v Souborném katalogu, kde si zakliknete "rezervace dokumentu" - kniha musí být kompletně vypůjčená.

 

rezervace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Do kolonky „K vyzvednutí" zadejte půjčovnu, kde si chcete dokument vyzvednout, můžete zadat i datum, do kterého máte o rezervaci zájem.

  • V případě správného postupu se na obrazovce objeví hlášení o úspěšně provedené rezervaci.

 

 

Abyste mohli službu využívat, je potřeba mít ve svém čtenářském účtu uvedený aktuální e-mail nebo telefonní číslo pro příjem sms!

 

Jakmile se rezervovaná kniha vrátí, obdržíte e-mailem/sms zprávou informaci, že kniha je k vyzvednutí na půjčovně.

 

Od odeslání zprávy byste si knihu měli vyzvednout do 1 týdne. Po uplynutí termínu ji přenecháme dalšímu čtenáři/zařadíme do regálu.

 

Cena služby je 5 Kč, platí se při přebírání knihy. Poplatek účtujeme i v případě, že rezervovaná kniha není vyzvednuta.

 

 

Pokud se rozhodnete rezervaci zrušit, informujte obsluhu, nebo tak učiňte přes své čtenářské konto (pomocí loga odpadkové koše).

 

zruseni rezerv

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezervovat si můžete jen knihu, která je kompletně vypůjčená.

 

 

Stránka byla naposledy upravena 19.08.13 15:08Zpět nahoru