O knihovně

Co se děje

Celkem 3 aktuality

Celkem 1 aktualita

Celkem 5 aktualit

Celkem 2 aktuality

Celkem 4 aktuality

22

Začátek října patří v knihovnách po celé České republice již tradičně kampani Týden knihoven. Nebude tomu jinak ani letos. 21. ročník celostátní akce Týden knihoven vyhlašované Sekcí veřejných knihoven SKIP se zaměří na předškolní děti a jejich rodiny.

Dětské knihovny Luh, Rokytnice a Dolní náměstí mají přichystánu bohatou nabídku her, soutěží, čtení a tvoření - jak v dopoledních hodinách pro školy, tak odpoledne pro širokou veřejnost. Vyhlašujeme soutěže pro děti a mládež: O poklad strýca Juráša (literární soutěž pro děti vsetínského okresu na téma: Já jsem tvůj člověk – vztah člověka a zvířete) a O nejlepší čtenářskou třídu (čtenářská soutěže pro žáky 2.-5. tříd ZŠ). Více informací o soutěžích na webu detske.mvk.cz. Nezapomínáme ani na čtenářské besedy ve zvukové knihovně nebo v K klubu. V týdnu knihoven přivítáme současného spisovatele a básníka, držitele Ceny Jiřího Ortena a dvou cen Magnesia Litera za prózu Marka Šindelku. Beseda a autorské čtení budou (nejen) o jeho posledním románu Únava materiálu. Akce proběhne v rámci projektu Spisovatelé do knihoven.

Od začátku října se opět rozjedou vzdělávací kurzy v knihovně – Virtuální univerzita třetího věku kurz Cestování - co jste možná nevěděli a České dějiny a jejich souvislosti, dále pak kurzy: Internet prakticky, Základy práce s počítačem, Má kniha života, Angličtina a Německá konverzace pro seniory

 

ODKAZ NA AKCE

 

kj

04

Meziknihovní výpůjční služba, půjčování povinné četby, besedy a akce pro školy a další nabídka pro školy a studenty

03

V září potkáte v knihovně Martina Reinera či Stanislava Motla, na podzim se můžete těšit i na M. Šindelku, P. Hůlovou..

01

Na 5. září je připraven pestrý celodenní program

Celkem 1 aktualita

Celkem 2 aktuality

Celkem 6 aktualit

Celkem 5 aktualit

Celkem 3 aktuality

Celkem 9 aktualit

Celkem 8 aktualit

Stránka byla naposledy upravena 03.12.08 05:12Zpět nahoru