O knihovně

Co se děje

Celkem 3 aktuality

Celkem 1 aktualita

Celkem 5 aktualit

Celkem 2 aktuality

Celkem 4 aktuality

Celkem 1 aktualita

Celkem 2 aktuality

Celkem 6 aktualit

30

I v letních měsících je tu knihovna pro vás a chce se stát oázou, kde najdete místo ke čtení, zábavě a odpočinku

V prázdninové úterky opět přichází knihovna s programem dopoledních čtení pro děti, vždy od 10 hodin v dětské knihovně na Dolním náměstí. Knihy, ze kterých se zde bude číst, si pak můžete hned zapůjčit domů. Během čtení nepřijdete o zábavné scénky, ukázky, kvízy a příběhy plné humoru a napětí. Speciálním pořadem v rámci tohoto cyklu bude 1. srpna od 10 hodin Venkovní čtení a zpívání s Katkou. Vsetínská herečka, zpěvačka a šansoniérka Kateřina Mrlinová bude dětem číst na náměstí před budovou knihovny (za nepříznivého počasí v dětské knihovně). V dětských knihovnách Luh a Rokytnice se bude číst před každým tvořením od 9 do 12 hodin. A kdy můžete přijít do knihovny tvořit? Vždy ve středu, v Rokytnici 26.7. Želva a 23.8. Pokladnička, v Luhu 19.7. Malování na kameny a 23.8. Zvířátka z přírodnin a na Dolním náměstí 12.7. Veselé kastaněty a 16.8. Kazu – foukací harmonika. Prázdniny patří hrám, nezapomeneme tedy ani na ty společenské. Přijít zahrát společenské hry si můžete 24.7. do Luhu (pondělí), 2. 8. na Dolní náměstí v retrostylu (středa) a 7. 8. do Rokytnice (pondělí). S knihovnou se vydáme i ven na Výletování pro celou rodinu. Pod vedením zkušených dobrovolníků Jana Hajzlera a Milana Drlíka se vydáme 11.7. do Frenštátu pod Radhoštěm (Areál Horečky) a 15.8. do Valašské dědiny v Rožnově pod Radhoštěm. Zejména dospělým bude určeno Letní čtení na střeše, při kterém se můžete zaposlouchat do vybraných textů a hudby na netradičním místě…Číst budou vsetínští divadelníci a knihovníci, nebude chybět hudební doprovod. Programem provede Pavel Kotrla. Schodiště knihovny vyzdobí výstava dětských výtvarných prací s názvem: Taky máte rádi Ježka + Voskovce + Wericha?

V případě příznivého počasí pro vás bude každý čtvrtek od 13.7. do konce prázdnin před Turistickým informačním centrem připraven výprodej vyřazených knih.

Budeme na vás myslet i při doplňování fondu, aby si knížky, tematické kufříky, audioknihy, e-knihy, časopisy, mapy, průvodce nebo stolní hry na prázdniny a dovolenou vybral opravdu každý.

Na léto je připravena i nabídka Turistického informačního centra Vsetín s půjčovnou kol, spoustou zajímavých tipů na léto, mapami, suvenýry a vstupenkovými portály, prostřednictvím kterých zakoupíte vstupenky na nejrůznější kulturní, sportovní akce či festivaly u nás i v zahraničí.

 

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA

AKCE PRÁZDNINOVÉ KNIHOVNY

PRÁZDNINOVÁ KNIHOVNA - Kalendář ke stažení níže

 

Soubor ke stažení: Prázdninová knihovna kalendář

Soubor PDF: velikost 1421 kB, aktualizováno 30.06.17

29

13

Vyhlášení dalšího ročníku literární soutěže Talent ze šuplíku

08

06

01

Celkem 5 aktualit

Celkem 3 aktuality

Celkem 9 aktualit

Celkem 8 aktualit

Stránka byla naposledy upravena 03.12.08 05:12Zpět nahoru