Služby

BESEDY PRO ŠKOLY V DĚTSKÝCH PŮJČOVNÁCH a K KLUBU

Besedy pro školy v dětských půjčovnách - květen 2017

 

 

Dolní náměstí

 

2.5. Modrý Poťouch – Čtenářské kostky, 2. C ZŠ Trávníky, 8:30

 

9.5. Ilustrátoři, 2. B ZŠ Trávníky, 8:30

 

12.5. IVU – Vizualizace, 7.B ZŠ Ohrada, 8:00

 

12.5.Ajdar a Největší poklad, 1. A ZŠ Trávníky, 8:30

 

15.5.Chameleon Leon, ZŠ Turkmenská Spec., 8:30

 

16.5. Strašidelné čtení, 3.C ZŠ Trávníky, 8:30

 

16.5. IVU – Mediální gramotnost, 9.B ZŠ Rokytnice, 11:00

 

18.5. Ilustrátoři, 2.A ZŠ Trávníky, 8:30

 

19.5. Roald Dahl, 4.B ZŠ Trávníky, 8:30

 

22.5. Pan Smraďoch, 3. A ZŠ Sychrov, 8:30

 

23.5. Knížka a čtení na prázdniny, 1. B ZŠ Trávníky, 8:30

 

25.5. Knih.lekce, 1. A ZŠ Sychrov, 8:30

 

29.5. Příběhy ožívají, 4. A ZŠ Trávníky, 8:30

 

30.5. Řecké báje, 5. B ZŠ Trávníky, 8:30

 

 

 

Luh

 

 

2. 5. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.B Ohrada, 8:30

 

2. 5. IVU – Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3.B Ohrada, 10:00

 

2. 5. Encyklopedie a naučná literatura, ŠD Ohrada, 13:30

 

3. 5. IVU – Za pohádkou do knihovny, 1.A Ohrada, 8:30

 

3. 5. IVU – Vyhledej, prezentuj, zapamatuj si, 3.A Ohrada, 10:00

 

5. 5. Za pohádkou kolem světa, 2.A Luh, 10:00

 

5. 5. Dobrodružství v knihách, ŠD Ohrada, 13:30

 

9. 5. Za pohádkou kolem světa, 1.B Ohrada, 8:30

 

11. 5. Za pohádkou kolem světa, 1.A Ohrada, 8:30

 

12. 5. Letem knižním světem, ŠD Ohrada, 13:30

 

16. 5. Deník malého poseroutky, 6.C Luh, 8:10

 

16. 5. Deník malého poseroutky, 7.D Luh, 10:00

 

17. 5. Za pohádkou kolem světa, 1.C Luh, 8:10

 

18. 5. Petra Dvořáčková – Já jsem hlad, 9.A Ohrada, 8:30

 

23. 5. Za pohádkou kolem světa, 1.B Luh, 8:30

 

26. 5. Letem knižním světem, ŠD Ohrada, 13:30

 

29. 5. Dobrodružství pavouka Čendy, MŠ Luh – Broučci, 9:00

 

30. 5. Dobrodružství pavouka Čendy, MŠ Luh – Motýlci, 9:00

 

31. 5. Dobrodružství pavouka Čendy, MŠ Luh – Včeličky, 9:00

 

 

 

Rokytnice

 

 

3.5. Macourkoviny, 3.A ZŠ Rokytnice, 8:00                              

 

5.5. Knížka, MŠ Rokytnice Večerníčci, 9:00                                             

 

10.5.Macourkoviny, 3.B ZŠ Rokytnice, 8:00                              

 

12.5. Nebuď, čuně!, 4. třída ZŠ Integra, 9:00                                          

 

15.5. Pohádky, 1. třída spec. ZŠ Integra, 8:00                                         

 

16.5. Detektivka, 3. třída ZŠ Integra, 8:00                                      

 

17.5. Pohádky, 1. třída ZŠ Integra, 8:00          

 

19.5. Ve školce je prasátko, MŠ Rokytnice Květinky, 9:00

 

23.5. Ve školce je prasátko, MŠ Rokytnice Sluníčka, 9:00

 

26.5. Grufallo, MŠ Benátky Lístečky a Sluníčka, 9:00

 

30.5.Pověsti, 2. třída ZŠ Liptál, 8:30

 

Více zde: http://knihovna-vsetin-detska.webnode.cz/akce/

 

Stránka byla naposledy upravena 11.05.17 10:05Zpět nahoru